Disklabs Faraday Çantaları, Secured By Design (SBD) Platformu İçinde Yer Almaya Hak Kazandı

Disklabs, ‘Secured by Desing’ platformuna akredite olarak üye olan alanındaki ilk firmadır. Bu üyeliğin bir diğer anlamı polis tarafından tercih edilen şartlara tam uygunluk anlamına gelmektedir.

13 Temmuz 2020 | Faraday Çanta | 0 Yorum
Disklabs Faraday Çantaları, Secured By Design (SBD) Platformu İçinde Yer Almaya Hak Kazandı

Cihazlarımızı güvenli olmayan yerlerde bir başına, gözetimsiz veya kilitsiz olarak bırakmayız. Ancak telefon, tablet, laptop gibi cihazlarımız fiziksel taşınma esnasında aslında güvende değildirler ve kötü niyetli kişiler tarafından yapılacak saldırılara karşı oldukça açıktırlar.

Halka açık yerlerde, güvenli olmayan bir kablosuz ağa bağlandığınız zaman, tüm dijital cihazlarınızın güvenliği risk altında olabilir ve Disklabs Faraday çantalarının amacı bu tür riskleri ortadan kaldırmaktır. Görünüm olarak standart olan bir çanta veya koruyucu kılıf, Faraday koruma uygulamasıyla değiştirildiği takdirde güvenli olmayan ağ faaliyetlerini ve kötü niyetli bağlantıları engelleyecektir.

Disklabs Faraday çantalarının genel özellikleri;

  • Kablosuz tüm RF sinyalleri engeller.
  • Kullanımı kolaydır.
  • Bağımsız kuruluşlarca test edilmiştir.
  • Çok fonksiyonlu ve stil sahibi tasarımlara sahiptir.
  • Askeri kalitede suya dayanıklı malzeme kullanılarak yapılmıştır.
  • İngiltere Polis Teşkilatı tarafından akredite edilmiştir.
  • Üretim ve tasarım İngiltere menşeilidir.

Disklabs, ‘Secured by Desing’ (Güvenli Dizayn) üyesidir. ‘Secured by Desing’ , Birleşik Krallık Polisi’nin suç önleyici veya suç oranı düşürücü ürünler üreten, yenilikçi firmaları desteklediği platformunun adıdır. Disklabs, ‘Secured by Desing’ platformuna akredite olarak üye olan alanındaki ilk firmadır. Bu üyeliğin bir diğer anlamı polis tarafından tercih edilen şartlara tam uygunluk anlamına gelmektedir.

Disklabs ürünleri hem tasarım hem malzeme olarak suç önleyici ve suç çözücü olarak işlev görmektedir. Birleşik Krallık orijinli Faraday Bag ürünleri, 80 den fazla ülkede savaş meydanlarından toplantı odalarına kadar her alanda kullanıcıların cihazlarına koruma sağlıyor. Disklabs, telefonlar, tabletler, bilgisayarlar veya akıllı araç anahtarları için İngiltere’nin bir numaralı RF sinyal korumalı ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Bir Cevap Yazın