Disklabs, Yeni Ürün Tasarımları için Alanında En İyi Üniversiteler ile İşbirliği Yapıyor

Disklabs’ın sürdürdüğü yaratıcı yaklaşımı ve müşterilerinden gelen talepler çerçevesinde, Coventry University'nin Ürün Tasarımı bölümünden öğrencilere, Faraday uzmanları tarafından iki tasarım özeti verildi ve başarılı tasarımlar Disklabs'ın mevcut ürün yelpazesine katıldı.

28 Temmuz 2020 | Faraday Çanta | 0 Yorum
Disklabs, Yeni Ürün Tasarımları için Alanında En İyi Üniversiteler ile İşbirliği Yapıyor

Bir polis teşkilatı tarafından yeniden kullanılabilir Faraday çantaları konusunda akreditasyon almış ilk firma olan, alanında lider üretici Disklabs, Coventry Üniversitesi ile işbirliği programı geliştirdi.

Coventry Üniversitesi; sahip olduğu son teknoloji ekipmanları ve tesisleri, uygulamalı araştırmalara verdiği önem, inovatif yaklaşımı ve endüstriyel alanda sahip olduğu tecrübeden dolayı Disklabs tarafından yeni tasarımlar için çalışılabilecek ilk seçeneklerden birisi oldu.

Disklabs’ın sürdürdüğü yaratıcı yaklaşımı ve müşterilerinden gelen talepler çerçevesinde, Coventry University'nin Ürün Tasarımı bölümünden öğrencilere, Faraday uzmanları tarafından iki tasarım özeti verildi. Aylar süren işbirliği, yapılan konsept ve tasarım toplantıları ardından, dört hafta içinde üretilecek başarılı bir prototip ortaya çıkartıldı. Başarılı tasarımlar Disklabs'ın mevcut ürün yelpazesine çok yakın zamanda katılacak.

Ortaya çıkarılan prototip; en son yeniliklerle donatıldı, yüksek güvenirlik sağlıyor ve dayanıklı bir kilitleme sistemine sahip. Yeni tasarımlar, bilgisayarlar ile telefonları; harici saldırılara, izleme ve takibe karşı korumak için diğer Disklabs Faraday çantalarının yanında yer alacak.

Akıllı cihazlarınızı bilinmeyen uzaktan saldırılardan korumak için doğru çantayı seçmek isterseniz Faraday Çanta serimize göz gezdirin.

Eğer Faraday Çanta ile ilgili istek, öneri veya sorunuz varsa lütfen info@faradaycanta.com adresine mail atın.

Bir Cevap Yazın